Ramirent logo
 
RamiOnline
icon
Picture
 
 
 
Picture
 
 
 

operacja w toku...


AvatarPřihlásit se
Pravidla pronájmu RamiPrůvodce O společnosti Ramirent Informační klauzule
Ohodnotit aplikaci
Catalog

Katalog techniky

QR code scanner

Naskenujte QR kód

Resource Info

Informace o technice

Return Request

Objednat vrácení

Service Request

Objednat servis

Open Rents

Pronajatá technika


hamburger
0
 
 

Technika

Služby


Doprava techniky
Doprava techniky

K veškeré technice, kterou si od nás zapůjčíte, nabízíme dopravu na jakékoliv vámi určené místo. Malou mechanizaci a i jinou středně velkou techniku vám dovezeme vlastními vozy značky VW Amarok a Crafter. Součástí této služby je i vykládka strojů. Samozřejmě také po ukončení nájmu vám na vyžádání pronajatou techniku naložíme a odvezeme zpět na naše pobočky.

Montáž a demontáž
Montáž a demontáž

V případě pronájmu buňkoviště, stavebních výtahů, fasádního a pojízdného lešení apod. zajišťujeme také montáž a demontáž této techniky přímo na vaší stavbě. Zároveň po instalaci stavebního výtahu nebo sestavení buňkoviště vám zajistíme revizní zkoušku dle platných předpisů.

Obsluha strojů
Obsluha strojů

Těžkou techniku si od nás můžete pronajmout včetně obsluhy. Není nutné, abyste měli kvalifikaci na ovládání techniky. V případě zájmu vám zajistíme profesionální strojníky s příslušným strojnickým průkazem, kteří umí s našimi stroji spolehlivě a bezpečně pracovat.

Zaškolení
Zaškolení

Nabízíme odborné zaškolení vašich pracovníků pro kvalifikovanou obsluhu pronajaté techniky prostřednictvím externích partnerů.

Odborné poradenství
Odborné poradenství

Půjčujeme techniku přesně podle vašich potřeb. Rádi Vám poradíme s výběrem správné techniky pro každou vaši práci. Na všech našich pobočkách jsou odborníci, kteří Vám poradí a doporučí nejvhodnější mechanizaci, se kterou zvládnete pracovat bezpečně a efektivně.

RamiRisk
RamiRisk

Nabízíme vám doplňkovou službu "RamiRisk", která snižuje vaši finanční odpovědnost za případné poškození pronajaté techniky při splnění stanovených podmínek. Díky tomu můžete vypůjčené zařízení používat bez zbytečných obav z případného poškození.
 
Rami_Risk_CZ.pdf

Doplnění provozních kapalin
Doplnění provozních kapalin

Nabízíme vám možnost doplnění provozních kapalin do pronajatých strojů. Do vybrané techniky a za předem dohodnutých podmínek vám naši pracovníci doplní provozní kapaliny. Pro doplnění kapalin nás stačí pouze kontaktovat a my vše vyřídíme za vás. Ušetříte tak čas a náklady na pracovníky, přičemž se můžete plně věnovat svým pracovním povinnostem.
Poptávkový formulář:
Jméno a příjmení*:
Název společnosti:
DIČ společnosti:
Telefon*:
E-mail*:
Adresa / město*:
Druh pouzdra*:
Obsah*:
COOKIES - INFORMAČNÍ KLAUZULE

V rámci poskytování nejlepších služeb na webové stránce RamiOnline používáme soubory cookies za účelem maximálního přizpůsobení vašim individuálním preferencím a vedení statistik.